Nazwa Cena netto/brutto

Ładowarka CTEK MXS 5.0 TEST AND CHARGE (12V)
325.20/400.00 PLN

Producent: CTEK

7350009563086, 56-308

CTEK MXS 5.0 TEST AND CHARGE

- to połaczenie zaawansowanej technologicznie ładowarki i akumulatorów, wyposażone w sterowanie mikroprocesorowe z testerem akumulatora i alternatora, stanowiac najwyzsze osiagniecie w dziedzinie testowania, ładowania i obsługi technicznej akumulatorów.

Jeżeli używasz akumulatora w pojeździe, który jest eksploatowany sezonowo i nie masz czasu przez pół roku na kontrolowanie jego stanu naładowania - CTEK jest właśnie dla Ciebie, pozwoli utrzymać Tobie akumulator w dobrej formie przez wiele lat.

CTEK MXS 5.0 TEST AND CHARGE to ładowarka wykorzystująca najnowszą technologię, która wcześniej była stosowana wyłącznie w profesjonalnych produktach CTEK. Ładowarka zapewnia wszechstronne rozwiązanie do ładowania akumulatorów, także w przypadku zastosowań o wysokich wymogach. MXS 5.0 TEST AND CHARGE oferuje takie funkcje, jak diagnoza alternatora oraz akumulatora - sygnalizująca czy akumulator może otrzymać i utrzymać ładunek, regenerację umożliwiającą odnowę całkowicie rozładowanych akumulatorów z rozwarstwionym elektrolitem, unikalne ładowanie podtrzymujące oraz tryb optymalnego ładowania w niskich temperaturach. Na wyświetlaczu wyświetlane są dla użytkownika wszystkie instrukcje dotyczące procedury ładowania.

Ładowarka obsługuje akumulatory ołowiowe, żelowe, AGM i inne. Ładowanie impulsowe pozwala ładować akumulatory zasiarczone, a proces impulsów potrafi odbudować pojemność akumulatora nawet po spadku napięcia pod obciążeniem (np. zostawienie samochodu na światłach przez długi okres, aż do całkowitego wyładowania).

CTEK MXS 5.0 TEST AND CHARGE to całkowicie automatyczna 8-etapowa ładowarka zapewniająca ładowanie akumulatorów 0.8 A lub 5 A do 12 V od 1.2-110 Ah umożliwiająca także ładowanie podtrzymujące do 160 Ah.Tryby ładowania:

 1. Odsiarczanie
 2. Miękki start
 3. Ładowanie zasadnicze
 4. Absorpcja
 5. Analiza
 6. Regeneracja
 7. Konserwacja płynna
 8. Konserwacja pulsacyjna


W zestawie znajdują się:
 • ładowarka CTEK
 • końcówka kabla zakończona "krokodylkami"
 • końcówka kabla do zainstalowania na stałe w pojeździe (umożliwia szybkie podłączenie ładowarki, bez konieczności używania krokodylków)
 • pokrowiec


Model: MXS 5.0 TEST AND CHARGE (12V, 5A)
Przeznaczenie: Ładowarka do pojazdów z instalacją 12V
Obsługuje akumulatory: 1,2 Ah - 160 Ah
Napięcie ładowania: 14,4 V
Czas naładowania akumulatora: 2 Ah - 2 godziny
Czas naładowania akumulatora: 8 Ah - 8 godzin
Czas naładowania akumulatora: 20 Ah - 4 godziny
Czas naładowania akumulatora: 60 Ah - 12 godzin
Czas naładowania akumulatora: 110 Ah - 26 godzin (podtrzymanie)
Gwarancja: 5 lat


Zobacz także: instrukcja obsługi, folder MXS 5.0 TEST AND CHARGE , specyfikacja techniczna pozostałych ładowarek

Dostępność: dostępny 3-24h